Strona gówna | O firmie | Porady | Produkty | Aktualności | Gatunki | Galeria | Kontakt

Karmnik ECO PREMIUM Seed Feeder

Stan:  Dostępny

Stara cena:
88.36
Cena:
73.79 zł brutto

Zapytaj o produkt


 

 

 

 

Polecamy Państwu bardzo estetyczny, praktyczny i wyjątkowo solidny karmnik wiszący na pokarm dla ptaków.
Boki, pokrywa górna oraz dno wykonane zostały z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, a swym wyglądem imituje on drewno.
Jest to nowa seria produktów ekologicznych Eco Premium.
Przednia i tylne ściana są przeźroczyste. Karmnik posiada dwa okienka karmieniowe. Elementy drewniane są w kolorze zielonym. Karmnik można wyjątkwo łatwo napełniać- wystarczy podnieść górną pokrywę, wsypać karmę i opuścić pokrywę (mocowana jest do ramki za pomocą magnesów co uniemożliwia przypadkowe otwarcie np. przez wiewiórki). Dodatkowym atutem jest dwuspadowe dno, dzięki czemu zawsze nasiona zsypują się w obszar dostępny dla ptaków.
Szczególna cechą są również malutkie otwory w dnie, które zapobiegają gromadzeniu się wody w karmniku, a tym samym pozwalają utrzymać świeży pokarm przez długi czas.

Karmnik posiada długą metalową linkę umożliwiającą zawieszenie go w dowolnym miejscu.
W podstawie znajduje się specjalny otwór z gwintem umożliwiający zamocowanie od spodu dodatkowej metalowej tacki dostępnej opcjonalnie na naszych aukcjach. Do otworu można również wkręcić załączony w zestawie haczyk, na którym możemy dodatkowo zawiesić np. kule tłuszczowe lub inne smakołyki dla naszych gości.
 

Parametry karmnika:

1. Wysokość  25cm
2. Szerokość 14cm
3. Grubość 6cm
4. Dwuspadowa podstawa umożliwia łatwe zsypywanie się resztek pokarmu do obszarów karmieniowych.
5. W podstawie karmnika znajdują się mikrootwory umożliwiające wentylacje pokarmu i utrzymanie go w świeżośc
 

Zapisz się do naszego newslettera:
Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kochamptaki, tj. w celu przesyłania mi informacji handlowych Kochamptaki drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)