Strona gówna | O firmie | Porady | Produkty | Aktualności | Gatunki | Galeria | Kontakt

Dinozaur T-REX

Stan:  Na wyczerpaniu
Cena:
69.00 zł brutto

Zapytaj o produkt


 Piękny pluszowy DINOZAUR T-rex

 

DINOZAUR wykonany został  z  miękkiego, miłego i przyjemnego w dotyku materiału najwyższej jakości.

 

Wielkość maskotki to 51 cm z ogonem, wysokość 24 cm.

Kolory: brązowy i szary, błyszczące łuski

 

Ta wyjątkowa, nietypowa zabawka z pewnością zachwyci wielu małych dociekliwych milusińskich i rozbudzi w nich ciekawość poznawania świata.

 

Jest to doskonały prezent mikołajkowy, gwiazdkowy oraz na wiele innych okazji.


Warto wiedzieć:

Jednym z najbardziej znanych dinozaurów na świecie jest właśnie  Tyrannosaurus rex.

Tak jak inne późne tyranozauroidy, tyranozaur był dwunożnym mięsożercą  z masywną czaszką  utrzymywaną w równowadze przez długi ogon. Mierząc niemal 13 metrów  długości i ważąc około 6 ton   pozostaje największym znanym tyranozauroidem i jednym z największych znanych drapieżników lądowych wszech czasów.

Skamieniałości  gatunku T. rex odkryto w formacjach skalnych  zachodniej części Ameryki Północnej , datowanych na ostatnie trzy miliony lat.


 

 

Maskotka pochodzi z kolekcji Amerykańskiej Firmy Wild Republic, która w swojej ofercie posiada najszerszą ofertę maskotek oraz zabawek z wizerunkiem zwierząt. Wszystkie maskotki Wild Republic wykonane są na wzór prawdziwych zwierząt, z uwzględnieniem koloru, struktury oraz znaków szczególnych.

 

Ta unikatowa kolekcja zabawek edukuje dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii już od 1979 roku. Wspierana jest przez światowej rangi instytucje takie jak National  Geographic, The Natural History Museum, AZA oraz the Auatralia Zoo.  Zapisz się do naszego newslettera:
Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kochamptaki, tj. w celu przesyłania mi informacji handlowych Kochamptaki drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)