Strona gówna | O firmie | Porady | Produkty | Aktualności | Gatunki | Galeria | Kontakt

DINOZAUR Velociraptor

Stan:  Na wyczerpaniu
Cena:
69.00 zł brutto

Zapytaj o produkt

Piękny pluszowy DINOZAUR Velocilaptor

 

  DINOZAUR wykonany został  z  miękkiego, miłego i przyjemnego w dotyku materiału najwyższej jakości.

Długość maskotki z ogonem to 53cm, wysokość 32 cm.

Kolory: odcienie brązu ze srebrnymi łuskami.

 Ta wyjątkowa, nietypowa zabawka z pewnością zachwyci wielu małych dociekliwych milusińskich i rozbudzi w nich ciekawość poznawania świata.

Jest to doskonały prezent mikołajkowy, gwiazdkowy oraz na wiele innych  okazji.

Maskotka pochodzi z kolekcji Amerykańskiej Firmy Wild Republic, która w swojej ofercie posiada najszerszą ofertę maskotek oraz zabawek z wizerunkiem zwierząt. Wszystkie maskotki Wild Republic wykonane są na wzór prawdziwych zwierząt, z uwzględnieniem koloru, struktury oraz znaków szczególnych.

 

Ta unikatowa kolekcja zabawek edukuje dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii już od 1979 roku. Wspierana jest przez światowej rangi instytucje takie jak National  Geographic, The Natural History Museum, AZA oraz the Auatralia Zoo.  

 Warto wiedzieć:

  Velociraptor był dwunożnym drapieżnikiem zamieszkującym tereny dzisiejszej Mongolii pod koniec okresu kredy 83 do 70 milionów lat temu. Nie należał do dużych dinozaurów. Osiągał zaledwie 100 cm wzrostu, ok. 170 cm długości i 20 kg wagi. Mimo swoich niewielkich rozmiarów był groźnym łowcą. Dinozaury te anatomicznie znacznie bardziej przypominały dzisiejsze ptaki niż gady. Ich kości nadgarstka przypominały kości ptasich skrzydeł. Velociraptory były bardzo szybkie i dosyć zwinne (m.in. dzięki ułatwiającemu manewrowanie usztywnionemu ogonowi).

 

Zapisz
Zapisz się do naszego newslettera:
Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kochamptaki, tj. w celu przesyłania mi informacji handlowych Kochamptaki drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)