Strona gówna | O firmie | Porady | Produkty | Aktualności | Gatunki | Galeria | Kontakt

Dinozaur Trieceratops ze szkieletem

Stan:  Na wyczerpaniu
Cena:
75.03 zł brutto

Zapytaj o produktDINOZAUR wykonany został  z  miękkiego, miłego i przyjemnego w dotyku materiału najwyższej jakości.

 

Posiada wewnętrzny szkielet pozwalający dowolnie ustawiać łapy, szyję i ogon.

 

 

Triceratops - Zabawka pluszowa 53 cm Pluszak posiada wewnętrzny szkielet pozwalający dowolnie ustawiać łapy, szyje, ogon.


Tricertops dorastał do dziewięciu metrów długości. Jego imponujące rogi mogły być przydatne jako obrona przed dużymi mięsożercami, takimi jak tyranozaur lub do walki miedzy sobą o terytorium lub samice. Zjadał twarde rośliny, jego szczęki i zęby (mocne jak nożyce) były dobrze dostosowane do rozdrobnienia łodyg i gałązki. Wokół szyi miał kostny kołnierz który wraz rogami służył do kontrataku.
Jest to doskonały prezent mikołajkowy, gwiazdkowy oraz na wiele innych okazji.


 Maskotka pochodzi z kolekcji Amerykańskiej Firmy Wild Republic, która w swojej ofercie posiada najszerszą ofertę maskotek oraz zabawek z wizerunkiem zwierząt. Wszystkie maskotki Wild Republic wykonane są na wzór prawdziwych zwierząt, z uwzględnieniem koloru, struktury oraz znaków szczególnych.


Ta unikatowa kolekcja zabawek edukuje dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii już od 1979 roku. Wspierana jest przez światowej rangi instytucje takie jak National  Geographic, The Natural History Museum, AZA oraz the Auatralia Zoo.  


Zapisz się do naszego newslettera:
Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kochamptaki, tj. w celu przesyłania mi informacji handlowych Kochamptaki drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)