Strona gówna | O firmie | Porady | Produkty | Aktualności | Gatunki | Galeria | Kontakt

Pluszowy DINOZAUR Utahraptor

Stan:  Dostępny

Stara cena:
54.89
Cena:
38.13 zł brutto

Zapytaj o produkt

DINOZAUR wykonany został  z  miękkiego, miłego i przyjemnego w dotyku materiału najwyższej jakości.

Wysokość w pozycji siedzącej 28cm.

Kolory: beżowy w brązowe cętki, brązowe pręgi na ogonie, długie włosy w kolorze malinowym na głowie i przednich łapach.

Ta wyjątkowa, nietypowa zabawka z pewnością zachwyci wielu małych dociekliwych milusińskich i rozbudzi w nich ciekawość poznawania świata.

Jest to doskonały prezent mikołajkowy, gwiazdkowy oraz na wiele innych okazji.

Zabawka pozwala zapoznać dziecko z ciekawostkami przyrodniczymi i uwrażliwiać na piękno otaczającej przyrody.

 

Warto wiedzieć:

Utahraptor jest spokrewniony z Velociraptor i Deinonychus, jednak mając 6,5 m długości był znacznie większy niż jego kuzyni. Bardzo niewiele wiemy o utahraptorze, naukowcy znaleźli zaledwie kilka szczątków tego dinozaura. Wiemy, że był to groźny drapieżnik oraz że wykorzystywał ostre zęby i pazury do opanowania swojej ofiary. Duży szpon na każdej stopie miał do 20 centymetrów długości i mógł rozciąć brzuch swojej zdobyczy.

 

Maskotka pochodzi z kolekcji Amerykańskiej Firmy Wild Republic, która w swojej ofercie posiada najszerszą ofertę maskotek oraz zabawek z wizerunkiem zwierząt. Wszystkie maskotki Wild Republic wykonane są na wzór prawdziwych zwierząt, z uwzględnieniem koloru, struktury oraz znaków szczególnych.

Ta unikatowa kolekcja zabawek edukuje dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii już od 1979 roku. Wspierana jest przez światowej rangi instytucje takie jak National  Geographic, The Natural History Museum, AZA oraz the Auatralia Zoo.  

 
Zapisz się do naszego newslettera:
Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kochamptaki, tj. w celu przesyłania mi informacji handlowych Kochamptaki drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)