Strona gówna | O firmie | Porady | Produkty | Aktualności | Gatunki | Galeria | Kontakt

Wąż pluszowy BOA Tęczowy

Stan:  Dostępny
Kod produktu: 13201
Cena:
59.00 zł brutto

Zapytaj o produkt


Ssss.... jestem wąż. Nie bój się mnie- mogę Ci pomóc poprzez zjadanie szkodników i szczurów. W przeciwieństwie do Ciebie ja rosnę przez całe swoje życie. Gdy moja skóra staje się dla mnie zbyt ciasna- po prostu zrzucam ją tak, jak Ty zmieniasz ubrania i.... rośnie mi nowa skóra! Czy wiesz, że ja wyczuwam zapach moim językiem?!! Czyż nie jest to niesamowite???
Wąż wykonany został z wyjątkowo miękkiego, miłego i przyjemnego w dotyku materiału najwyższej jakości.
Piękne umaszczenie oraz milusieńki materiał natychmiast zachęcają do przytulania węża.
Ten nowy przyjaciel z pewnością zyska sympatię małych milusińskich (choć nie tylko ich:-))

 

Długość: 135 cm.

Kolor: czerwony z czarnymi dodatkami

 

Jest to doskonały prezent mikołajkowy, gwiazdkowy oraz na wiele innych okazji.

Maskotka pochodzi z kolekcji Amerykańskiej Firmy Wild Republic, która w swojej ofercie posiada najszerszą ofertę maskotek oraz zabawek z wizerunkiem zwierząt. Wszystkie maskotki Wild Republic wykonane są na wzór prawdziwych zwierząt, z uwzględnieniem koloru, struktury oraz znaków szczególnych.

Ta unikatowa kolekcja zabawek edukuje dzieci w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii już od 1979 roku. Wspierana jest przez światowej rangi instytucje takie jak National Geographic, The Natural History Museum, AZA oraz the Auatralia Zoo.

 


Galeria zdjęć produktu

Zapisz się do naszego newslettera:
Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kochamptaki, tj. w celu przesyłania mi informacji handlowych Kochamptaki drogą elektroniczną, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 z późn. zm.)